FOR THERM
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

FOR THERM


CharakteristikaSpolečnost ABF, a.s. připravuje 12. ročník veletrhu FOR THERM 2025 specializovaný na krby, kamna a kotle. Veletrh se zaměří především na koncového zákazníka. Stane se tak jednou z největších jarních akcí v oblasti vytápění. Návštěvník si tak přijde na kompletní nabídku z oblasti vytápění a nízkoenergetického bydlení.

 

Krby, kamna i kotle mají své místo v dotačních titulech, ale také úzce souvisejí s novými trendy stavebnictví zaměřující se na technologie vytápění ekologickým palivem, které dodržují přísné evropské emisní normy.  Návštěvníky tak čeká řada novinek a široká nabídka od prestižních výrobců, dovozců a prodejců.

 

FOR THERM v rámci doprovodných programů nabídne návštěvníkům z řad laiků klíčové informace ve formě přednášek a seminářů z oblasti vytápění tuhými palivy a biomasou. Program doplníme o Poradenské centrum, které propojí návštěvníka přímo s odborníkem v požadovaném oboru. Program bude připravován ve spolupráci s odbornými partnery.

 

Veletrh proběhne v jedinečném souběhu společně s již zmíněném veletrhem FOR PASIV, který je zaměřen na nízkoenergetické, nulové a pasivní stavby  a s veletrhem FOR WOOD, který je zaměřen na dřevěné stavby a konstrukce.

 

Díky tomuto zaměření a spojení veletrhů obsáhne souběh obor stavění a rekonstrukce standardních, nízkoenergetických, pasivních či nulových staveb do A do Z.

Termín: 6. - 8. 2. 2025
Místo: PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 – Letňany

 


SHOPEX.CZ

 

Možnost prodávat své produkty také online na shopex.cz, a zvýšit tak jejich dostupnost po celý rok pro novou klientelu návštěvníků všech veletrhů konaných v PVA EXPO PRAHA. 

 


ZÁKLADNÍ STATISTICKÉ ÚDAJE VELETRHŮ FOR PASIV, FOR WOOD, FOR THERM a STŘECHY PRAHA 2023

Počet vystavovatelů: 153
Výstavní plocha (v m2): 7 300
Počet návštěvníků: 24 284
Počet akreditovaných novinářů: 56

Mapa:

GPS: 50.1288544N, 14.5121967E

 

 

 
 

 


Závěrečná zpráva 2023

Facebook