FOR THERM
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Pravidla pro vstup na veletrh
Bezpečně na veletrhu

Největší výrobce kvalitních akumulačních kamen z přírodního mastku.


Kvalitní servis od samého začátku

Velmi dbáme na kvalitu našeho servisu. Příprava „pod sirku" je naše motto při obsluze zákazníků. Připravíme pro vás kompletní servis od sestavení individuální cenové nabídky na míru až po montáž krbových kamen a poprodejní péči o zákazníky. Na vás pak je už jen škrtnout sirkou a poprvé zatopit v nových kamnech Tulikivi. Kamna Tulikivi lze umístit do novostavby, prostorů po rekonstrukci nebo namísto stávajících kamen.

 

Unikátnost krbových kamen Tulikivi

Naše krbová kamna jsou nejen velmi dominantním designovým doplňkem, ale také vysoce ekonomická a efektivní. Je potřeba jen malé množství dřeva, které shoří velmi čistě v našem patentovaném „vírovém topeništi" a nezanechá skoro žádný popel. Naše kamna splňují ty nejpřísnější světové emisní normy. Krbová kamna Tulikivi efektivně akumulují energii z hoření a následně ji uvolňují ve formě komfortního tepla. Teplota komína a povrchu kamen nedosahuje vysokých teplot, což zaručuje naprostou bezpečnost provozu.

Dopřejte si výjimečnost

Všechna naše produkce je vyrobena z prvotřídních materiálů. Každičký detail je důkladně promyšlen z hlediska funkčnosti a designu. Speciálně vyvinutá dvířka topeniště vynikají vysokou kvalitou, neprodyšností a pohodlnou obsluhou. Krbová kamna Tulikivi jsou nenáročná na provoz a údržbu.

 


Více
  TZB-info
TZB-info Czech Toyota Motor Manufacturing si s programem cirkulární ekonomiky "L∞P by Daikin” zvolila udržitelné řešení Společné komíny v bytových domech, 6. díl - Vložkování komínu - společná vložka Novinka - nástěnný plynový kondenzační kotel WOLF CGB-2 75/100 Nové svařovací automaty FRIAMAT - svařování elektrotvarovek nikdy nebylo jednodušší Zvýšený zájem o tepelná čerpadla stále přetrvává, Ministerstvo pro životní prostředí pokračuje s dotačním programem Od podzimu startuje další etapa programu Nová zelená úsporám: nově se vztahuje i na trvale obývané rekreační objekty
Facebook
Facebook