FOR THERM
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Co nabídne FOR THERM návštěvníkům


Co nabídne FOR THERM návštěvníkům

Veletrh FOR THERM je nejen skvělou příležitostí zůstat v obraze aktuálního dění na trhu vytápění, ale představuje i vynikající příležitost se v těchto oborech dále vzdělávat.

Vystavovatelé a pozvání odborníci budou připraveni zodpovědět návštěvníkům dotazy ohledně těchto témat a také poradit, jak kvalitně a efektivně vytápět dům, byt, nebytové prostory a další. V rámci doprovodného programu se po celou dobu veletrhu budou konat zajímavé přednášky na aktuální témata. Návštěvníci zde mohou konzultovat výběr vhodného zdroje vytápění a odborná sdružení jim ochotně pomohou.


Více
  TZB-info
TZB-info Široká škála vrtných prací nejmodernější technikou Optimalizace návrhu tepelných rozvodů při rekonstrukci sítě CZT, úspora díky uplatnění hybridního řešení - případová studie Prodeje tepelných čerpadel stouply o čtvrtinu. Využívají je hlavně novostavby Teplárny jsou připravené na dodávku tepla pro vytápění Skautská energie změnila trh energií. Dlouhodobě drží ceny hluboko pod hlavními dodavateli Výběr nejlepšího nápadu reagujícího na změnu klimatu lze ovlivnit již jen do 30. září!
Plán výstaviště

Facebook