FOR THERM FOR THERM
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Co nabídne FOR THERM návštěvníkům


Co nabídne FOR THERM návštěvníkům

Veletrh FOR THERM je nejen skvělou příležitostí zůstat v obraze aktuálního dění na trhu vytápění, ale představuje i vynikající příležitost se v těchto oborech dále vzdělávat.

Vystavovatelé a pozvání odborníci budou připraveni zodpovědět návštěvníkům dotazy ohledně těchto témat a také poradit, jak kvalitně a efektivně vytápět dům, byt, nebytové prostory a další. V rámci doprovodného programu se po celou dobu veletrhu budou konat zajímavé přednášky na aktuální témata. Návštěvníci zde mohou konzultovat výběr vhodného zdroje vytápění a odborná sdružení jim ochotně pomohou.


Více
  TZB-info
TZB-info Elegantní řešení lehkého interiérového komínu Aplikace ViStart - uvedení do provozu pomocí čtyř jednoduchých kroků Třícestný směšovací ventil s měnitelným parametrem KVS! Navíc dárky zdarma k nákupu! Druhý den na FOR ARCH 2019 - požární konference, online rozhovory a právní poradna Známe nejlepší výrobky na veletrhu FOR ARCH 2019. Pojďte si prohlédnout nejhezčí expozice Dobrá zpráva: Mohou ceny zemního plynu v Evropě klesnout ještě níže?
Plán výstaviště

Facebook